Dyson V8 Cord-free vacuum | Owners page | dyson.co.uk

Dyson V8TM elektrikli süpürgenizden en iyi şekilde yararlanın.

Makinenizi kavramaya hazır mısınız? Hızlı ipuçları ve bakım önerileri için okumaya devam edin, böylece tam temizlik potansiyelini yaşayabilirsiniz.

Daha uzun çalışma süresi için

Makineniz kutudan daha zorlu işler için olan maksimum modda çıkar. 40 dakikalık çalışma süresi için normal moda geçin. Bu tüm evi temizlemeniz için yeterli güç sağlar.

Toz haznesini boşaltma

Yeni toz haznesi boşaltma sistemimiz tek bir işlemle hazneyi temizler, böylece asla toza dokunmak zorunda kalmazsınız. Kapak toz haznesini boşaltmak için tamamen açılana kadar makinenin tepesindeki kırmızı tetiği çekin.

Kolay erişilebilir yuva

Saklama yuvası elektrikli süpürgeniz şarj olurken kolayca erişilebilir tutmak için duvara takılabilir. Temizlikler arasında yuvaya takmak çalışma süresini korumanın kolay bir yoludur. Ve akıllı şarj ile aşırı ısınmayacaktır.

Direct-drive temizleme başlığı

Tüm zemin türlerinde kullanım. Gelişmiş halı temizleme özellikleriyle, derine nüfuz eder ve böylece toz, evcil hayvan tüyü ve hatta nüfuz etmiş tozu bile çıkarabilirsiniz.

Soft roller temizleme başlığı

İlk Soft roller temizleme başlığımız sert zemin temizliği için özel olarak tasarlandı. Büyük ve küçük kırıntıları eş zamanlı olarak yutar ve böylece ağır pislikler arasında güçlükle ilerlemek zorunda kalmazsınız.

Temizlik için doğru aparatı seçin

Dyson V8TM elektrikli süpürgeniz evinizin her yerindeki tozu çıkarmak için özel aparatlarla donatılmıştır. Yeni hızlı click sistemiyle kolayca takılır ve çıkarılır.

Mini motorlu aparat

Merdivenler, döşeme ve araba içi gibi zorlu yerlerden her türlü tozu çıkarmak için bu aparatı el süpürgesi olarak kullanın. Şilte temizliği için de idealdir.

Kombine aparat

Ağızlığı toz fırçasına çevirmek için mandala bastırın. Hava kanallarını, masa üstlerini, araba bagajlarını ve merdiven korkuluklarını temizlemek için kablosuz veya el süpürgesi olarak kullanılabilir.

Dar alan aparatı

Kablosuz süpürge veya el süpürgesi modu köşelerdeki ve dar alanlardaki kırıntılara ulaşmak için uygundur . Kenarlıkları, resim çerçevelerini ve minder aralarını temizler.

;