Özellikler

Saç kurutma yeniden tasarlandı.

The Dyson Supersonic™ hair dryer in use
“Elbette farklı görünüyor. Ama onu kullanana dek, ne kadar farklı çalıştığını ve davrandığını tam olarak anlayamıyorsunuz.” Akin Konizi Dört kez İngiltere Yılın Kuaförü ödülünü kazandı

Intelligent heat control to protect your natural shine.

Unlike some others, the Dyson Supersonic™ hair dryer meaures air temperature 20 times a second, and regulates the heat. This prevents extreme heat damage, to help protect your hair's natural shine.

Fast drying. Controlled styling.

The powerful Dyson digital motor V9 combined with Air Multiplier™ technology produces a high-velocity jet of controlled air, for fast drying and precision styling.

Light in the hand.

While other dryers can be top-heavy, the Dyson Supersonic™ hair dryer is engineered with the motor in the handle, shifting its centre of gravity to feel balanced and comfortable in the hand.

The only one with magnetic styling tools.

Yaptığımız tek şey kurutmada değişiklik yapmak değildi. Stil verme işini de değiştirdik.

Dyson Düzleştirici başlık

Aynı anda hem kurutun hem şekil verin.

Dyson Düzleştirici başlık, havayı kesintisiz ve geniş açılı bir şekilde üfleyerek saçlarınızı nazikçe kurutur. Nasıl çalıştığını izleyin.
The Dyson Smoothing nozzle in use

Dyson Şekillendirici Başlık

Hava akışı, tam istediğiniz yerde.

Dyson Şekillendirici Başlık, tek bir noktaya odaklandığı için saçlarınızın istediğiniz bölümlerine ayrı ayrı şekil verebilir, diğer tarafların bozulmayacağından emin olabilirsiniz.
The Dyson Styling concentrator in use

Dyson Difüzör

Doğal kurutma, şimdi daha hızlı.

Dyson difüzör, havayı saçlarınızdaki kıvrımların etrafına eşit bir şekilde dağıtarak kıvrımların azalmasına ve açılmasına yardımcı olur. Nasıl çalıştığını öğrenin.
The Dyson diffuser in use

Mıknatıslı Başlıklar

Yalnızca Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi mıknatıslı başlıklara sahiptir. Böylece makinenizi hızlı ve kolayca kullanıma hazırlayabilirsiniz.

Serin bir dokunuş

Heat Shield teknolojisi sayesinde başlıkların yüzeyleri soğuk kalır. Çok yakından yaptığınız şekil verme işlemlerinde bile.

3 hassas hız ayarı

Hızlı kurutma

Normal kurutma

Şekil verme

4 hassas ısı ayarı

100°C Hızlı kurutma ve şekil verme

80°C Normal kurutma

60°C Hassas kurutma

28°C Anında soğutma

Kolay temizlik

Filtreyi temizlemek için çevirip çıkarmanız yeterli

2,7 metrelik salon boy kablo

Teknik Özellikler

Satın alın